​Nis pjesa e dytë e finales së Kupës së Kosovës

Ka nisur pjesa e dytë e finales së Kupës së Kosovës ndërmjet Gjilanit dhe Prishtinës.

Me barazim 0-0 u mbyll pjesa e parë, pas një shfaqje të zbehtë nga të dy skuadrat në fushë që nuk krijuan asnjë rast të pastër për shënim.

Tani mbetet të shihet nëse 45 minutat tjera do të jenë vendimtare, apo do të nevojiten vazhdimet për t’u përcaktuar fituesi i këtij trofeu.

Back to top button