Një 80 vjeçare vdiq si pasojë e zjarrit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Një grua e moshës 80-vjeçare vdiq si pasojë e një zjarri që ndodhi sot në mëngjes, në Zhillcë të Tetovës.

“Në ora 7 e 10 minuta në SPB Tetovë është denoncuar një zjarr i cili është shkaktuar nga një objekt ndihmës i shtëpisë në fshatin Zhillcë të Tetovës, ku ka qëndruar dhe është gjetur e vdekur 80-vjeçarja, R.Gj. nga ky fshat. Zjarri është denoncuar nga biri i tij, 44-vjeçar, dhe është shuar në tërësi nga Njësiti i kundërzjarrit të Tetovës”, njoftuan nga SPB Tetovë.

Ende nuk dihet shkaqet e zjarrit, raporton TV21./21Media