Një 69-vjeçare vdiq këtë të martë në plazhin e Ksmailit. Policia njoftoi se ajo u rrëzua nga një mur dhe mori dëmtime në kokë.

Pas aksidentit, e moshuara u dërgua në spital, por vdiq.

Ajo u identifikua si Kristina Cauli nga Berati. 69-vjeçarja ishte me pushime në Ksmail bashkë me familjen e saj./vizionplus