Policia informoi se dje një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj, në Pejë.

“Njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konfirmuar vdekja e viktimës.”, informoi sot policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./21Media