Një person i vdekur, 10 të plagosur nga shpërthimi në Kabul

Një person ka vdekur dhe dhjetë janë plagosur në shpërthimin që ka ndodhur në Kabul (Afghanistan).
Raportohet se eksplozivët janë vendosën përpara një hoteli në Distriktin 3, në perëndim të qendrës së qytetit, shkruan BBC
Forcat e sigurisë kanë nisur hetimet për ngjarjen./21Media

Back to top button