​Një vajzë e mitur u ngacmua seksualisht, Policia arrestoi të dyshuarin në Dragash

Policia e Kosovës ka njoftuar se është raportuar se një vajzë e mitur në Dragash është ngacmuar seksualisht.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima është dërguar për tretman mjekësor.

Rasti raportohet të ketë ndodhur të mërkurën në mesditë.

Back to top button