Njerëzit nuk mund të besojnë se është i njëjti person

Një grua është bërë virale në rrjetet sociale për transformimet e saj tronditëse.

Valeria Voronina, e cila është një grimere, ka pasur njerëz që pyesin nëse ajo është i njëjti person.

Bukuroshja me sy blu shkoi në TikTok për të mbyllur një ndjekës që pretendonte se ajo dhe më parë ishin dy njerëz të ndryshëm.

Në pjesën e parë të klipit, Valeria u shfaq me flokët e të shprishura, gjithashtu tregoi me krenari lëkurën e saj të pabarabartë dhe u vrenjos para kamerës ndërsa ishte ulur në divan.

Megjithatë, në një ndryshim të papritur të skenës, Valeria dukej si një person krejtësisht tjetër pasi bëri grimin e saj, transmeton rtv21.tv.

Ylli i rrjeteve sociale ishte kthyer nga një bjonde në një brune dhe sytë e saj ishin të kaltër më e ndezur.

Sytë e saj më pas ishte e përshtatur me qerpikë të trashë, lëkurën e saj të lëmuar plotësisht nga grimi.

Hunda e Valerias gjithashtu dukej shumë më e hollë dhe nofulla e saj ishte e gdhendur.

Së fundmi, rrobat e saj kishin ndryshuar në një veshje më glam me pupla të kuqe.

Pas videos së saj, shumë e duartrokitën për aftësitë e saj të grimit dhe madje sugjeruan të bënte një video ku ajo kishte bërë vetëm njërën anë të fytyrës për bindur ata që nuk besonin./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button