Nuk do ta besoni se çfarë ka brenda ky furgon

2 min read

Themeluesi i Van Life Builds , Wayne ndau një video nga brendësia e furgonit me 434,000 ndjekësit e tij në TikTok

Në klipin, i cili që atëherë ka marrë mbi 40 milionë shikime, Wayne mund të shihet duke hapur derën rrëshqitëse për të zbuluar një shtëpi të tërë të fshehur brenda.

Furgoni është shndërruar plotësisht në një hapësirë elegante të jetesës të kompletuar me parket në të gjithë sipërfaqen, trnsmeton rtv21.tv.

Ekziston një zonë kuzhine e pajisur me një bar dhe dollap për pije, si dhe një sobë me djegie druri për netët më të ftohta.

Në pjesën e pasme të furgonit do të gjeni zonën e dhomës së gjumit dhe larg nga një dhomë me kuti, pronari ka një krevat dopio të rehatshëm.

Furgoni, i krijuar për muzikanten Sinnika Kimmich, është i pajisur me gjithçka që nevojitet për të bërë muzikë, duke punuar si në një “studio”.

Ekziston një studio regjistrimi e papërshkueshme nga zëri vetëm jashtë dhomës së gjumit, si dhe një hapësirë zyre dhe vend për një tastierë të integruar.

Dhe kur dilni nga pjesa e pasme e furgonit ku do të gjeni hapësirën perfekte për tu qetësuar me dy shtër të varur nga shufrat e çatisë.

Ndjekësit e Van e kanë mbështetur me lëvdata për krijimin e jashtëzakonshëm, duke duartrokitur punën e tij në komente./21Media