Nuk kalon as buxheti për vitin 2021!

Projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike dështon në komision parlamentar

Përkundër pandemisë, projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike zvarritet edhe në komisionin për Buxhet dhe Transfere. Votimi u shtyu për një mbledhje tjetër, ndërsa nuk pati kuorum as për projektbuxhetin e vitit 2021./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button