Numërimi i votave me kusht

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

VV-ja thellon diferencën

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka vazhduar numërimi i votave me kusht dhe ato të personave me aftësi të kufizuara.
Partia fituese e zgjedhjeve të 14 shkurtit, Vetëvendosje, po vazhdon të thellojë diferencën.
Sipas KQZ-së, janë mbi 30 mijë vota me kusht dhe të personave me aftësi të kufizuara./21Media