OKB: Aktivitet i dendur i delegacionit të Kosovës

Presidentja Vjosa Osmani, e shoqëruar nga zv.kryeministrja Donika Gërvalla-Schwarz, kanë vazhduar takimet me personalitete te ndryshem nga vende te ndryshme te botes, me të cilën ka diskutuar për zhvillimet e përgjithshme në rajon e më gjerë, si dhe pasojat e agresionit rus në Ukrainë./21Media

Back to top button