Opozita: Pse po bllokohen investimet kapitale në komuna?

Vendime arbitrare të ministres Gërvalla…
Qeveria detyroi opozitën të reagojë ne seancën e sotme për shkak të mungesës së investimeve kapitale dhe bllokim të investimeve në komuna. LDK dhe AAK sot u përplasen me ministrin e financave, Hekuran Murati, ndërsa nuk munguan as kritika karshi Ministres së jashtme Gërvalla. Sipas opozitës, ajo ndërmerr vendime arbitrare në dëm të shtetit./21Media

Back to top button