Kuvendi mblidhet të premten, më 25 shtator

Kuvendi mblidhet të premten, më 25 shtator

U mblodh Kryesia e Kuvendit të Kosovës së bashku me kryetarë të grupeve parlamentare për të përcaktuar agjendën e punës së Kuvendit për këtë javë.
U vendos që Kuvendi të mblidhet të premten, më 25 shtator.
Ndërsa kryeparlamentarja Vjosa Osmani, pas mbledhjes së kryesisë, komentoi përplasjet mes Presidentit Thaçi dhe kryetarit të LDK-së Isa Mustafa, në lidhje me Asociacionin ./21Media