Osmani: Vuçiqi si Millosheviqi

“Serbia nuk është e interesuar për stabilitet”
Presidentja Vjosa Osmani e krahasoi presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq me Sllobodan Millosheviqin. Presidentja Osmani tha se nuk pret asgjë nga një njeri që e përkrah Millosheviqin, kur u pyet për deklaratën fyese të Vuçiqit për kryeministrin e Kosovës dhe presidentin e Malit të Zi./21Media

Back to top button