“Pa dashni”, kënga e re nga Mani Manardi

Këngëtari Mani Manardi ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube, ai ka publikuar këngën e titulluar “Pa dashni”.

Producimi i këtij projekti muzikor u bë nga vet këngëtari dhe Artan Mezini, ky i fundit ka bërë beatin e këngës.

“Pa dashni”, u shkrua nga Fadil Topalli dhe videon ia realizoi produksioni Weshootfilms./21Media

Back to top button