Pacolli e uroi gruan me fjalët më të mira

Në familjen e kryetarit të AKR-së, Behxhet Pacollit dje pati festë. Bashkëshortja e tij, Masha festoi ditëlindjen, shkruan rtv21.tv
Në ditën e saj të veçantë, Pacolli e uroi personin e zemrës me fjalët më të mira. Ai u shpreh mirënjohës ndaj bashkëshortes për të gjitha që ka bërë për familjen e tij.
“Sot festuam ditëlindjen e shoqës time Mashës. I jam gjithmonë mirënjohës Mashës për gjithçka që ka bërë për ne dhe veçanërisht në ngritjën dhe edukimin e fëmijëve tanë. Masha të jetoj edhe 100 vjet tjera të mbara!”, shkroo Pacolli në Facebook, me ç’rast publikoi edhe një fotografi me personin e zemrës.
May be an image of 1 person and indoor

Behxhet Pacolli që disa vjet është i martuar me Masha Pacollin. Ai është prind i gjashtë fëmijëve: tri vajzave dhe tre djemve (Arbreshës, Selenës, Hanës, Isës, Diarit dhe Armanit)./21Media

Back to top button