Pamje nga “Baby shower” që organizoi Eni për vogëlushen e saj

1 min read

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë në pritje të ëmbël, çifti së shpejti do bëhen prindër. Dashuria e Enit dhe Gencit do bekohet me një vajzë.

Në pritje të vogëlushes Eni me rastin e ditëlindjes së saj që festoi ditë më parë ka organizuar edhe një “Baby shower” për të cilin është kujdesur deri në detajin më të vogël.

Pamje nga kjo festë ka publikuar vet Eni në Instagram.

Ndryshe, këtë vit dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë./21Media