Pamje nga “Baby shower” që organizoi Genta Ismajli

1 min read

 

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj, Huseyin Usta shumë shpejt pritet të bëhen prindër.

Çifti kanë organizuar një “Baby Shower” ose ndryshe “festa e bebit”.

Një fotografi nga festa që ka organizuar, Genta e ka publikuar në rrjetet sociale.

Festa po organizohet në një ambient të veçantë.

Ndonëse lajmi ka qarkulluar qe një kohë, Genta Ismajli dhe Huseyin Usta, para disa ditëve kanë konfirmuar se po bëhen prindër për herë të parë./21Media