Pamje nga projekti i ri muzikor i Fifit dhe Tunës

Këngëtaret Fifi dhe Tuna së shpejti do të sjellin projektin e parë të tyre bashkëpunim.

Tashmë për këtë projekt, dyshja veçse kanë nisur punën.

Në Instagram të dyja kanë publikuar fotografi nga vendi ku edhe po xhirojnë videoklipin e këngës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

E jo shumë kohë më parë, Fifi kishte shprehur hapur se dëshiron të ketë një bashkëpunim me Tunën.

Një datë lansimi apo titulli I këngës ende nuk janë bërë të ditura./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button