Parashikimi i motit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Mot i vranët e me reshje lokale shiu

Sot, mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me vranësira të cilat hove-hove mund të marrin karakter zhvillimi e të sjellin edhe riga lokale shiu.

Temperaturat do të sillën prej 4 deri në 16 gradë Celsius.
Sipas meteorologëve edhe nesër pritet të kemi mot me vranësira dhe riga lokale shiu. Temperaturat nuk pritet të pësojnë ndryshime të mëdha, ato do të sillën ndërmjet 5 e 17 gradë Celsius./21Media