“Pare” publikohet nga Tayna, Butrint Imeri dhe Mozzik

Ashtu siç kanë paralajmëruar ditë më parë emrat e njohur të skenës shqiptare, Tayna, Butrint Imeri dhe Mozzik sot publikuan bashkëpunimin e tyre.
“Pare” titullohet kënga që bëri bashkë treshen e njohur, shkruan rtv21.tv
Kjo këngë është publikuar edhe me videoklip për të cilin Tayna, Butrinti dhe Mozzik duket se janë kujdesur deri në detajin më të vogël.

Ky është bashkëpunimi i parë i treshes dhe mbetet të shihet si do pritet nga publiku./21Media

Back to top button