Pas ndarjes nga Gigi Hadid, Zayn Malik hap llogari në një aplikacion për njohje me gra

2 min read

Zayn Malik është regjistruar në faqen e njohjeve WooPlus, tre muaj pasi u nda nga Gigi Hadid pas një grindjeje me nënën e modeles, Yolanda Hadid.

Ish pjesëtari i One Direction, 28 vjeç, iu bashkua sajtit i cili e përshkruhet si një platformë ‘përfshirëse’ për njerëzit për të gjetur dhe shijuar dashurinë.

Zayn i tha Billboard  në vitin 2016 se i pëlqejnë ‘femrat më të plota’.

‘Më pëlqejnë vajzat që janë pak të trasha në zona të caktuara – zonat e këndshme. Më pëlqen një grua më e plotë’, ka thënë Zayn.

Aplikacioni përdor teknologjinë e njohjes së fytyrës për të ndihmuar në verifikimin e përdoruesve të tij dhe një klip i Zayn që merr pjesë në një sfidë emoji në faqen e internetit është publikuar së fundmi në internet.

28 vjeçari mund të shihet me një mjekër të madhe, duke tërhequr fytyrat për t’u përshtatur me emocionet e fytyrave të buzëqeshura, duke përfshirë të lumtur dhe të zemëruar, transmeton rtv21.tv

Duke e quajtur veten ‘Zed’ në aplikacion, ai e ka vendosur vendndodhjen e tij në Ottaville, Filadelfia.

Zayn ka një histori takimesh me modele, pasi ka shijuar një romancë gjashtëvjeçare me Gigin – me të cilën ka vajzën 16-muajshe, Khai.

Këngëtari ishte gjithashtu në lidhje me modelen Neelam Gill dhe ishte fejuar me Perrie Edwards.

MailOnline ka kontaktuar përfaqësuesin e Zayn për komente të mëtejshme.

Gigi dhe Zayn u ndanë në tetor, pas një sherri mes Malik e nënën së modeles, ku pas akuzave për ngacmim në tetor, Zayn u dënua me 360 ​​ditë provë, një kurs për menaxhimin e zemërimit dhe iu tha se nuk duhet të kishte asnjë kontakt me Yolandan./21Media