Pas Osmanit, edhe Rama publikon fotografi me çiftin Biden

1 min read

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në kuadër të sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Kryeministri dhe bashkëshortja e tij Linda Rama janë takuar sot me çiftin Biden.

Rama ka publikuar në Facebook fotografinë me presidentin e SHBA-së, Joe Biden, dhe Zonjën e Parë, Jill Biden.

Ai e ka përshkruar si fotografi të ditës fotografinë e përbashkët me çiftin Biden.

Një fotografi të ngjashme e ka publikuar sot edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani./21Media