Pas pushimeve, Aurela Gaçe kthehet në studio për albumin

 

Pushimet për këngëtaren Aurela Gaçe kanë përfunduar, ndërsa tani ka filluar puna për projekte të reja muzikore.

Në Instagram, Aurela ka njoftuar fansat e muzikës së saj se është duke punuar për albumin e ri.

“Pushimet mbaruan. Puna rifillon, atje ku e lamë”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë ku shihet në studio me producentin Adrian Hila.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

Ndryshe, “Çupa nga Vlora” është projekti i fundit muzikor nga Aurela Gaçe. Kënga është publikuar më 12 korrik dhe deri tani ka mbi një milion klikime në Youtube./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button