Pas pushimeve, Aurela Gaçe kthehet në studio për albumin

1 min read

 

Pushimet për këngëtaren Aurela Gaçe kanë përfunduar, ndërsa tani ka filluar puna për projekte të reja muzikore.

Në Instagram, Aurela ka njoftuar fansat e muzikës së saj se është duke punuar për albumin e ri.

“Pushimet mbaruan. Puna rifillon, atje ku e lamë”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë ku shihet në studio me producentin Adrian Hila.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

Ndryshe, “Çupa nga Vlora” është projekti i fundit muzikor nga Aurela Gaçe. Kënga është publikuar më 12 korrik dhe deri tani ka mbi një milion klikime në Youtube./21Media