Pasi mundi kancerin fejohet këngëtarja turke 

Këngëtarja e njohur turke, Şimal Gülen dje është fejuar. Familja, dhe  miqtë e ngushtë nuk e lanë vetëm në këtë ditë të lumtur çiftin. Pamje nga fjesa e këngëtares u publikuan në rrjetet sociale edhe nga vet Simali.

Këtë hap të rëndësishëm në jetë këngëtarja e mori pas luftimit me kancer të gjirit.
Simali 5 muaj më parë njoftoi se ajo është diagnostikuar me kancer, kurse tani ka treguar se se e ka mundur këtë sëmundje duke thënë.
“Jam shumë i lumtur që më kanë ardhur rezultatet e testit. Jam aq e lumtur sepse jam shëruar”./21Media

Back to top button