“Serenate” publikohet nga Rozana dhe Stine

Këngëtarja  e njohur Rozana Radi ka publikuar projektin e ri  të titulluar “Serenate” në bashkëpushim me Stinen.
Për tekstin është kujdesur vet Rozana kurse, për muzikën Gramoz Kozeli.
“Serenate” është publikuar edhe me videoklip, ku Rozana si gjithmonë duket bukur dhe tërheqëse.

Kujtojmë se, ky është bashkëpunimi i parë i Rozanes dhe Stines./21Media 

Back to top button