PDK dhe AAK e kritikuan Kurtin

1 min read

 

Dy partitë opozitare, PDK dhe AAK sot kanë hedhur kritika ndaj kryeministrit Albin Kurti pas takimit me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq./21Media