Një person është therrur me thikë sonte në sheshin e Pejës.

Policia ka konfirmuar rastin teksa ka thënë se gjithçka ka nisur pas një rrahje mes dy grupe të të rinjve.

“Sonte në ora 22:15 policia ka marrë informatën se në sheshin e Pejës ka ndodhur një rrahje në mes dy grupeve të të rinjve”, kanë thënë nga Policia.

Si rrjedhojë, një person ka mbetur i lënduar, dhe i njëjti është dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës.

Ndërkaq, në lidhje me rastin është arrestuar një i dyshua.