Për rastin “Syri i Popullit”, Kurti e Konjufca me kallëzim penal

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Haxhiu: Ka qenë përpjekje e madhe që Vetëvendosjen ta shpallin organizatë terroriste

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu në emisionin “Argument Plus” në RTV 21 foli edhe për rastin “Syri i Popullit”

Ajo tregoi se Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i Jashtëm, Glauk Konjufca kanë deponuar kallëzim penal për akuzat që janë bërë ndaj tyre se janë pjesë e organizatës “Syri i Popullit”./21Media