Përfshihet nga zjarri një stallë në Klinë, digjen tre krerë bagëti

Një burrë në Klinë ka raportuar se një stallë me ushqim të bagëtive është përfshirë nga zjarri.
Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, janë djegur tre krerë bagëti dhe koteci me shpezë.
I dëmtuari ka pësuar lëndime duke tentuar ta shuaj zjarrin dhe ka pranuar tretman mjekësor.
Rasti është duke u hetuar./21Media

Back to top button