Pjesa e parë Monaco-Borussia Dortmund 2:0

Ekipi i Monacos ka përmbyllur pjesën e parë me epërsi ndaj rivalit Borussia Dortmund

Ka përfunduar  pjesa e parë e ndeshjes Monaco-Borussia Dortmund me rezulatat 2 me 0 në favor të ekipit të Monacos.

Monacos gradualisht po i afrohet gjysmëfinales, kjo me dy golat që u shënuan nga Kylian Mbappe Lottin në minutën  e 3-të  dhe të  Radamel Falcao në minutën e 17-të./21Media

Back to top button