Përfundon pjesa e parë mes Realit dhe Rayo Vallecanos

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Real Madridit dhe Rayo Vallecanos.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Santiago Bernabeu”, Reali po avancon 1:0 ndaj Rayo Vallecanos.

Golin e vetëm deri tani e shënoi ylli francez, Karim Benzema, i cili kaloi Realin në epërsi prej një goli në minutën e 31’ të ndeshjes.

Pjesa e parë, 1:0 në favor të Realit.

Back to top button