Përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Opterushës

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Në Opterushë të komunës së Rahovecit u shënua 18-vjetori i rënies së dëshmorëve dhe martirëve të këtij fshati, ku u tha se gjatë vitit 1999, është kryer gjenocid mbi popullin shqiptar./21Media