Nuk ka të lënduar

Nuk ka të lënduar

Një autobus ka dalë nga rruga në Shkodër si pasojë e dëborës.

Aksidenti ndodhi në segmentin Shirokë – Zogaj, mëngjesin e sotëm (10 janar) dhe për fat të mirë nuk ka pasur pasoja në njerëz.

Ngjarja është raportuar nga vetë shoferi i mjetit. Trashësia e dëborës në Shkodër ka arritur disa centimetra dhe reshjet nuk janë ndërprerë prej ditës së djeshme dhe vijojnë pa pushim./oranews