Persona të panjohur therin me thikë një burrë në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë në Suharekë është therur me thikë nga perona të panjohur.

Rasti ka ndodhur të enjten dhe po hetohet në drejtim të veprës penale “lëndim trupor”.

“Një mashkull kosovar ka pësuar lëndime trupore pasi është qëlluar me thikë nga person/a të dyshuar panjohur për të. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

Back to top button