Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku i cili ka ndodhur sot rreth rësn 18:00 në rrugën Lipjan- Shtime.

Rastin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo ka thënë se aksidenti ka dodhur mes dy atomjeteve, dhe se me rastin po merren hetuesit policor na njëesiti i trafikut./21Media