Pjesa e parë, Maroku në epërsi

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Marokut dhe Portugalisë.
Në këtë pjesë është shënuar goli i parë nga Maroku.

Kombëtarja e Marokut ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Portugalisë, përmes golit të shënuar nga Youssef En Nesyri.
Nesyri shënon në minutën e 42-të të ndeshjes për 1:0.
Back to top button