Plagoset një person në Pejë

Një person është plagosur dje (22 janar) rreth orës 05: 15 në Pejë. Policia në raportin 24 orësh njofton se viktima është plagosur me armë zjarri.
“zjarri, me ç’rast është dërguar në emergjencë për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë. Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedurat e mëtutjeshme”, thuhet në raportin e policisë./21Media

Back to top button