Planet e VV-së dhe LDK-së që Ferizaj të ketë ujë në çdo cep

1 min read

Kandidatët për kryetar të komunës së Ferizajt, Valon Ramadani i Lëvizjes Vetëvendosje dhe Sibel Halimi i LDK-së sonte në RTV21 folën rreth planeve të tyre për ta furnizuar me ujë çdo pjesë të Ferizajt.

Ramadani tha se brenda katër vitesh, Ferizaj do të pajiset me ujë në çdo cep të tij.

Ndërsa, Halimi përmendi një intervenim të shpejtë për të furnizuar dhe rritur intensitetin e ujit në Ferizaj./21Media