Po hetohen disa pista për krimin në Gllogjan

Në lidhje me krimin e rëndë në Gllogjan ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i përgjithshëm i Policisë, Samedin Mehmeti bënë të ditur se po kryen hetime në disa pista. Ndjekim deklaratat e tyre dhënë në komunikim me gazetarë./21Media

Back to top button