Po vjen një hit veror nga Skerdi dhe Tuna

Këngëtari Skerdi Ago së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor, i cili do të jetë në bashkëpunim me Tunën.

Artisti në rrjetet sociale e ka publikuar një fotografi ku e bëri të ditur titullin e këngës.

Kënga titullohet “A je” dhe pritet të dalë shumë shpejt, shkruan rtv21.tv.

Klipi i këtij projekti është realizuar në Shqipëri, ndërsa kompozimi është bërë nga vet Skerdi./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button