Pogba heq shishen e birrës nga tavolina gjatë konferencës

 
Futbollisti francez, Paul Labile Pogba, i cili mbron ngjyrat e Manchester United dhe së fundmi po e shohim edhe në Euro 2020, ku luan për kombëtarën e Francës, gjatë një konference për media, ka heq nga tavolina shishen e birrës “Heineken”.
Ky moment u kap nga kamerat dhe video u bë virale.
Pogba u konvertua në fenë islame në vitin 2019, e që filloi edhe të agjëroj në muajt e shenjtë të ramazanit dhe pas videos, mendimet ishin të ndryshme nga përdorues të rrjeteve sociale./21Media

Back to top button