Presidentja Osmani testohet për COVID-19

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është testuar për Covid-19, pasi tri ditë më parë takoi presidentin austriak, Alexander Van der Bellen, i cili sot njoftoi se ka dalë pozitiv me koronavirus.

Osmani ka dalë negativ në testimin për koronavirus. Kjo u konfirmua nga këshilltari për media i Presidencës, Bekim Kupina.

“Presidentja Osmani është testuar për COVID-19 dhe ka dalë negativ”, tha ai.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button