Prishtina fiton kundër Dritës

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Ka përfunduar ndeshja hendbollistike ndërmjet Dritës dhe Prishtinës

Skuadra e Prishtinës ka fituar përballë skuadrës së Dritës me 2 gola epërsi. Loja ndërmjet këtyre dy skuadrave rezultoi me fitoren e Prishtinës kështu duke shënuar 27 gola, ndërsa Drita 25 gola.

Me këtë fitore Prishtina bëhet gjysmëfinalisti i katërt për kupën e Kosovës në Hendboll.

Ky takim u transmetua drejtpërdrejt në televizionin 21 Plus./21Media