Mitrovicë : “Stop vrasjeve, ne jemi Ermali”!

2 ditë pas vrasjes së të riut Mitrovicas, Ermal Kamberaj, 24 vjecar, në sheshin “Mehë Uka”, në Mitrovicë u mbajtë një marsh protestues, sic u tha kundër dhunës e vrasjeve dhe parandalimin e dukurive të tilla në qytetin e Mitrovicës. Motja e marshit ishte “Stop vrasjeve, ne jemi Ermali”./21Media

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button