Publikohet “Dasma” e Dafina Zeqirit

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Dasma”, mban titullin kënga e re nga Dafina, që vjen e shoqëruar me videoklip.

Në videoklipin e realizuar nga produksioni “Secuencë”, këngëtaren e shohim me vello në dasmën e saj të improvizuar.

Për muzikën është përkujdesur Skizo, melodinë e ka bërë Dafina Zeqiri dhe Ada Satka, ndërsa tekstin e ka shkruar Elineli dhe Ada Satka./21Media

Back to top button