Publikohet “Ja lo pijes” nga Mimoza Shkodra

1 min read

Këngëtarja Mimoza Shkodra sot publikoi projektin e radhës.

“Ja lo pijes” titullohet kënga e Mimozës, të cilën e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës “Ja lo pijes” është përkujdesur Saia, ndërsa për muzikën Marsel Gunga dhe Saia.

Ndërkaq, për videoklipin e këngës, artistja ka bashkëpunuar me Provideo Albania.

Kujtojmë që, projekti paraprak i Mimoza Shkodrës është “Mona Lisa”, në bashkëpunim me Genc Prelvukajn./21Media