Publikohet “Kalle” nga Genc Prelvukaj

1 min read

Këngëtari Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e ri muzikor “Kalle”.

Genci erdhi në bashkëpunim me dy artistë të tjerë, Blasta dhe Granit.

“Kësaj radhe diçka ma ndryshe”, u shpreh Genci.

Projekti është realizuar me videoklip, ndërkaq të njëjtin e gjeni në çdo platformë digjitale.

Gjithashtu, e fundit nga Genci është bashkëpunimi me bashkëshorten e tij, artisten Eni Koçi, “Ama”.

Kujtojmë që, “Ama” u bë edhe më i veçantë si projekt pasi në videoklip çifti i ëmbël zbuluan gjininë e bebit që vjen së shpejti në jetë./21Media