Publikohet kënga e re nga Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani

1 min read

 

Këngëtarët e njohur, Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani kanë publikuar sonte bashkëpunimin e tyre të parë.

“As 1 minut”, titullohet kënga e re nga dyshja.

Muzika është punuar nga Yll Limani dhe Fatjon Miftari, tekstin e ka shkruar Yll Limani, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Ramon Erni.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “SmartMotionFilms”. Pjesë e videoklipi është modelja e njohur Vildane Zeneli./21Media