Publikohet kënga “EX” nga Elvana Gjata, DJ Gimi-O dhe Bardhi

 
Është publikuar sot videoklipi i këngës “EX” nga Elvana Gjata, DJ Gimi-O dhe Bardhi.
Kënga fillimisht u lansua në platformat online të muzikës, mirëpo tashmë është në YouTube e shoqëruar me videoklip.
Ky është bashkëpunimi i parë i Elvanës me DJ Gimi-O dhe Bardhin./21Media

Back to top button